Microsoft Outlook 2007

 1. Microsoft Outlook 2007 programını açtıktan sonra, en üst kısımdaki Araçlar menüsünden Hesap Hesapları… kısmına tıklayınız,


  1
 2. Açılan pencerede, Yeni butonuna basınız,


  2
 3. Karşınıza gelen ekranda Sunucu ayarlarını veya ek sunucu türlerini el ile yapılandır yazan bölümü işaretleyip İleri tuşuna basınız,


  3
 4. Bu adımda Internet E-posta yazan bölümü işaretleyip İleri tuşuna basınız,


  4
 5. Bu adımda karşınıza Internet E-posta Ayarları penceresi gelecektir. Bu kısımdaki bilgileri resim gördüğünüz gibi doldurmanız gerekmektedir. Resimde belirtilen domain.com yerine kendi web sayfasınızı yazmanız gerekmektedir.


  4
 6. Yine aynı ekranda Diğer Ayarlar … butonuna tıklayıp karşınıza gelen pencerede üst sekmelerden Giden Sunucusu ‘nu seçiniz. Aşağıdaki resimi baz alarak gerekli işaretlemeleri yapınız.


  5
 7. Giden Sunucu ayarlarını yaptıktan sonra üst sekmelerden Gelişmiş kısmına tıklayınız. Karşınıza gelen penceredeki ayarları, aşağıdaki resim ile birebir aynı olacak şekilde ayarlayınız.


  7
 8. Tüm adımlardan sonra Tamam butonuna basınız ve ardından İleri butonuna basınız. Aşağıdaki sayfa karşınıza gelecektir. Bu ekranda Son butonuna basarak kurulumu tamamlamış olacaksınız.


  6