Help & Support Tool

Search results

   Outlook Express - Email account setup

   1. Microsoft Outlook Express programını açtıktan sonra, karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Orada istenilen bilgiyi girdikten sonra "İleri" tuşuna basınız,

   2. Açılan pencerede, sizden bir E-Posta adresi girmenizi istemektedir. E-Posta adresiniz girdikten sonra "İleri" tuşuna basınız,deneme.com yerine kendi web sayfanızı yazmanız gerekmektedir.

   3. Karşınıza gelen ekranda aşağıdaki resim gibi, doldurmanız gerekmektedir. alanadı.com yerine kendi web sayfanızı yazmanız gerekmektedir.

   4. Bu adımda karşınıza E-posta Hesapları penceresi gelecektir. Bu kısımdaki bilgileri resim gördüğünüz gibi doldurmanız gerekmektedir. Resimde belirtilen domain.com yerine kendi web sayfasınızı yazmanız gerekmektedir.

   5. Karşınıza gelen ekranda "Son" butonuna basarak kurulumu tamamlayınız.

   6. Daha sonra Outlook Express programınızdaki en üstte yer alan "Araçlar" sekmesine girip "Hesaplar" bölümüne tıklayınız.

   7. Karşınıza gelen Internet Hesapları kısmında hesap listenizdeki e-posta adresini seçerek, sağ tarafta bulunan "Özellikler" sekmesine basınız.

   8. Açılan pencerede üst sekmeden "Sunucular" bölümüne girip aşağıdaki gibi "Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor" kısmını işaretleyiniz.

   9. Yine aynı ekranı kapatmadan, üst kısımda "Gelişmiş" sekmesine tıklayınız ve "Giden Posta (SMTP)" bölümünü "587" olarak değiştirdikten sonra "Tamam" butonuna basınız.

   10. E-Posta adresiniz Outlook Express programınıza tanıtılmıştır.

   Couldn't we solve your problem?

   We're sorry that we can't solve it.
   Send a request to us with your problem and information.

   Problem:
   Name:
   Email address:
   Which one could be relevant?