Help & Support Tool

Search results

   Microsoft Outlook 2007 - Email account setup

   1. Microsoft Outlook 2007 programını açtıktan sonra, en üst kısımdaki Araçlar menüsünden Hesap Hesapları… kısmına tıklayınız,

   2. Açılan pencerede, Yeni butonuna basınız,

   3. Karşınıza gelen ekranda Sunucu ayarlarını veya ek sunucu türlerini el ile yapılandır yazan bölümü işaretleyip İleri tuşuna basınız,

   4. Bu adımda Internet E-posta yazan bölümü işaretleyip İleri tuşuna basınız,

   5. Bu adımda karşınıza Internet E-posta Ayarları penceresi gelecektir. Bu kısımdaki bilgileri resim gördüğünüz gibi doldurmanız gerekmektedir. Resimde belirtilen domain.com yerine kendi web sayfasınızı yazmanız gerekmektedir.

   6. Yine aynı ekranda Diğer Ayarlar... butonuna tıklayıp karşınıza gelen pencerede üst sekmelerden Giden Sunucusu'nu seçiniz. Aşağıdaki resimi baz alarak gerekli işaretlemeleri yapınız.

   7. Giden Sunucu ayarlarını yaptıktan sonra üst sekmelerden Gelişmiş kısmına tıklayınız. Karşınıza gelen penceredeki ayarları, aşağıdaki resim ile birebir aynı olacak şekilde ayarlayınız.

   8. Tüm adımlardan sonra Tamam butonuna basınız ve ardından İleri butonuna basınız. Aşağıdaki sayfa karşınıza gelecektir. Bu ekranda Son butonuna basarak kurulumu tamamlamış olacaksınız.

   Couldn't we solve your problem?

   We're sorry that we can't solve it.
   Send a request to us with your problem and information.

   Problem:
   Name:
   Email address:
   Which one could be relevant?